Spotkania dla studentów oraz młodych dorosłych.

Wśród osób posługujących we Wspólnocie Jafa jest wielu studentów oraz młodych dorosłych – tych którzy właśnie rozpoczynają swoją drogę zawodową i zakładają rodziny. To oni tworzą tą grupę wiekową, spotykając się by pogłębiać swoją relację z Bogiem oraz budować relacje ze sobą. Ważnym elementem naszej służby jest comiesięczne spotkanie JafaEvent, na które każdy jest zaproszony, zwłaszcza uczniowie szkół średnich i młodzi dorośli. W czasie tego wieczoru uwielbiamy Boga, słuchamy inspirujących nauczań i jesteśmy ze sobą. Spotkania odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca o 18:00, a wszystkie szczegółowe informacje zamieszczamy na naszym fanpagu na facebooku.

Liderzy:

Anna i Paweł Wszołek

Paweł Wszołek – muzyk, który swoją edukację muzyczną rozpoczynał od skrzypiec, a skończył na kontrabasie.

Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie, pomysłodawca i lider zespołu „PAW”, współpracował z wieloma muzykami.

Od 2010 r. zaangażowany w służbę Kościołowi. We wspólnocie jest liderem służby JafaStudents+Next. Szczególnie bliska jest mu modlitwa uwielbienia. Prywatnie mąż Anny i ojciec czwórki dzieci.

Anna Wszołek – żona i mama, lekarz. Wierzy, że nikt nie jest za mały by poznać Boga i odkrywać pełnię Jego darów. Od 10 lat zaangażowana w służbę młodym, marzy by wzrastały pokolenia, świadome swojej tożsamości w Bogu i ugruntowane w Jego miłości. 

Animatorzy Students:

Joanna i Wacław Stawowscy

students@wspolnotajafa.pl

 

Animatorzy JafaNEXT:

Dorota i Tomasz Czernek

next@wspolnotajafa.pl